Колаборант Євген Бриков порівняв жителів лівобережжя Херсонщини, які дивляться українське телебачення, зі злочинцями

16 Червня 2024, 13:14

Євген Бриков. Фото: відкриті джерела.

Населення окупованого лівобережжя Херсонської області вперто ігнорує всі спроби росіян нав’язати їм свою пропаганду та продовжує дивитись українське телебачення. Це змушені визнати самі ж окупанти. Ба більше, перегляд українського телебачення місцеві колаборанти вважають злочином, а тих, хто дивиться українські програми та фільми, прирівнюють до злочинців.

Про це повідомляють кореспонденти “IPC-Південь” з посиланням на російські джерела.

“У прифронтовій зоні на Херсонщині (15-кілометрова зона вздовж лівого берега Дніпра) фіксують випадки, коли в будинках через супутникові системи йде мовлення українського телебачення. Люди, які використовують такі антени, є співучасниками злочинів київського режиму, оскільки слухають його пропаганду”, – зазначив так званий “начальник управління” інформаційної політики Херсонської області Євген Бриков.

Раніше повідомлялось, що, за словами Брикова, херсонська молодь активно користується VPN-сервісами для того, щоб читати “деякі соцмережі, що заблоковані в Росії”.

“Ми комплексно починаємо працювати з молоддю щодо патріотичного виховання. Ми вирішили зробити формат бесіди, тому що в цій темі важливо мати можливість ставити запитання в умовах, коли українська пропаганда за підтримки західних кураторів уміло використовує всі соцмережі для поширення дезінформації”, – зазначив колаборант.

Раніше повідомлялось, що на лівобережжі Херсонщини з’явиться закон “про захист традиційних цінностей”.