На лівобережжі Херсонщини з’явиться закон “про захист традиційних цінностей”

16 Червня 2024, 12:06

Школярі-"кадети" в окупованому Скадовську. Фото: відкриті джерела.

Росіяни продовжують спроби виховати дітей і молодь окупованої частини Херсонщини в традиціях “русского міра”. Уніфікувати це зомбування має закон “Про захист традиційних цінностей”, що активно розробляють місцеві колаборанти. Концепція нового незаконного закону є досить простою – західна цивілізація “загниває та вироджується” і лише росіяни є єдиною “чистою” цивілізацією. Аналогічні постулати були фундаментом для розвитку фашистських і нацистських ідеологій на початку ХХ століття.

Про це повідомляють кореспонденти “IPC-Південь” з посиланням на російські джерела.

“Особливу увагу темі патріотизму в нашому регіоні приділяють недарма, адже довгий час Херсонщина перебувала під впливом західної та європейської пропаганди. Тож у нас і з’явиться закон про патріотичне виховання. Працювати над основними його положеннями розпочали у регіональному відділенні партії «Єдиная Россия»”, – повідомляють окупанти.

Крім місцевих колаборантів, над “законом” активно працюватимуть і російські “експерти”. Наприклад, так званий “сенатор” від Херсонської області Ігор Кастюкевич заявив, що розвиток “патріотизму” на окупованих Росією територіях України є дуже важливим, адже “на патріотизмі зараз тримається російська державність”.

За його словами, до окупації молодь Херсонської області жила в атмосфері ненависті, а з приходом Росії на ці території діти вчитимуться взаємоповаги та гуманізму.