Майно депутата Херсонської облради Юрія Ковальова вартістю понад 640 млн. гривень передали в АРМА

15 Лютого 2024, 11:55

Юрій Ковальов, колаборант. Фото: відкриті джерела.

Прокуратура передала в управління АРМА майно депутата Херсонської облради вартістю понад 640 млн грн. За клопотанням прокурорів Спеціалізованої екологічної прокуратури Херсонської обласної прокуратури та Херсонської окружної прокуратури судом ухвалено рішення про передачу арештованого майна, яке належить депутату Херсонської обласної ради підозрюваному у державній зраді та колабораційній діяльності (ч. 2 ст. 111, ч. 4, ч. 5 ст. 111-1 КК України).

Про це повідомляє Херсонська обласна прокуратура.

Мова йде про депутата Херсонської обласної ради від партії “Слуга Народу” Юрія Ковальова, який добровільно пішов на співпрацю з російськими загарбниками і став депутатом так званої “Херсонської обласної думи”, яку незаконно створила окупаційна влада.

Загальна вартість арештованого майна Ковальова становить понад 640 мільйонів гривень.

Це корпоративні права у 12 агрофірмах та підприємствах, належні їм земельні ділянки, загальною площею 2.5 тис. га, тепличний комплекс, автозаправний комплекс, більше 30 об’єктів нерухомого майна, транспортні засоби, мисливські рушниці, карабін, банківські рахунки.

Наразі прокуратура забезпечила передачу майна в управління Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами.

Досудове розслідування триває.

Раніше повідомлялось, що