Активи колаборанта Володимира Сальдо надійшли до державного бюджету

01 Лютого 2024, 13:44

Колаборант Володимир Сальдо. Фото: відкриті джерела.

Санкційні гроші починають працювати на державу. Понад 32 мільйона гривень вже надійшли до державного бюджету, у тому числі активи так званого “губернатора Херсонської області” – колаборанта Володимира Сальдо.

Про це повідомляє Фонд державного майна України.

Крім активів Володимира Сальдо, мова йде і про власні кошти колаборанта Дмитра Ворони, а також фінанси з підприємства російського олігарха Олега Дерипаски.

Вилучення наявних коштів стало можливим завдяки спільній роботі Уряду, Мінʼюсту, ФМДУ, правоохоронних органів та судової ланки.

Фонд держмайна, отримавши рішення суду, вживає заходи для максимально ефективного управління та розпорядження стягнутими активами, у тому числі ініціює зняття раніше накладених арештів, зазначають у відомстві.

Як повідомлялось раніше, Вищий антикорупційний суд конфіскував активи гауляйтера Херсонщини Володимира Сальдо. Під конфіскацію потрапили такі активи: 5 земельних ділянок в Херсоні; 4 нежитлові приміщення в Херсоні й Криму; 2 будинки в Херсоні; 3 квартири в Криму, Одесі та Херсоні; автівка Volvo 2020 року випуску; 99,86% акцій ПАТ «КАШТАН»; 30% акцій ПАТ «ДЕЛЬТА-СЕРВІС».

Дмитро Ворона є колишнім генеральним директором Корпорації розвитку Криму. Член Ради Федерації РФ з 20 грудня 2022 року як представник незаконно анексованої Запорізької області.

Олег Дерипаска – російський олігарх. Йому належить промисловий конгломерат “Російські машини”, до якого входить “Військово-промислова компанія” – великий постачальник озброєння та військової техніки для російських збройних сил. У його активах Арзамаський машинобудівний завод, що випускає бронетранспортери-амфібії БТР-80, які використовувалися Росією під час військової агресії проти України у 2022 році.