Росіяни побудували “підземний храм” поблизу Кринок. Вони моляться в ньому перед тим, як вирушити на штурм українського плацдарму

04 Квітня 2024, 12:57

Борис Корчевніков поблизу "підземного храму"

Перед тим як відправитись на штурм українського плацдарму на лівобережжі Херсонщини в районі Кринок, російські військові моляться в “бліндажному храмі”, який вони вирили поблизу лінії зіткнення. Тут вони також можуть охреститись, сповідатись і взяти участь в інших релігійних ритуалах. До прикладу, командир підрозділу, який вирив “підземний храм”, за словами росіян, молиться в ньому щоночі.

Про це повідомляють кореспонденти “IPC-Південь”, посилаючись на російські джерела.

“Храм у бліндажі обладнав Герой Росії, який бере участь у спецоперації з перших днів. Щоночі в цьому місці служить божественна літургія, де причащається командир. З ним це можуть зробити усі охочі. Повідомляється, що за 2 місяці хрещення у цьому храмі прийняли 117 бійців”, – повідомляють російські ЗМІ. 

Церковна служба у “святому бліндажі”.

Днями “святий бліндаж” відвідав російський журналіст Борис Корчєвніков, який і опублікував фото підземного храму. Корчєвніков також привіз із собою рештки якогось маловідомого російського святого, що, схоже не дуже вплинуло на ситуацію в Кринках, де українські військові продовжують вже пів року утримувати плацдарм.