Колаборантка Євгенія Кузьменко вирушила вчитись керувати окупованою Новотроїцькою громадою… до Сахаліну

27 Січня 2024, 13:56

Колишня масажистка, а нині голова неіснуючого “Новотроїцького муніципального округу” Євгенія Кузьменко, вирушила на “підвищення кваліфікації” до Сахаліну. Вона бере участь у російському проєкті “Школа мерів” і кілька днів навчатиметься керувати окупованою громадою. Звичайно, на якість управлінської роботи колишньої масажистки це аж ніяк не вплине.

Про це повідомляють російські ЗМІ та сама Кузьменко у своєму Telegram-каналі.

У рамках федеральної освітньої програми делегація глав муніципальних утворень із 85 міст Росії прибула до Південно-Сахалінська для вивчення кращих практик із розвитку міста. Серед учасників першого потоку «Школи мерів» – голова Ради муніципальних утворень Херсонської області, голова Новотроїцького округу Євгенія Кузьменко”, – йдеться у повідомленні. 

Сама колаборантка у захваті від Сахаліну і вже відвідала місцевий гірськолижний курорт. Тим часом новотройчани у коментарях під дописом зазначають, що масажистка зараз займається трохи не тими речами.

Як повідомлялось раніше, СБУ заочно повідомила про підозру в колабораційній діяльності 34-річній масажистці з Херсона Євгенії Кузьменко. За співпрацю з ворогом і призначення гауляйтеркою Новотроїцької громади Генічеського району їй загрожує позбавлення волі строком у 10 років.