Російські окупанти стягують військову техніку на північ Криму

08 Травня 2022, 15:46

Фото: "Схеми" / "Радіо Свобода".

Супутником було зафіксовано стягування зенітно-ракетних сил армії рф на північ окупованого Криму, а саме до села Філатівка, розташованого поблизу Херсонської області. На знімках видно збільшення кількості російської військової техніки, серед якої – зенітні та ракетні комплекси.

Про це повідомляють “Схеми” / “Радіо Свобода”.

Російські окупаційні війська розмістили техніку в селі Філатівка на двох ділянках населеного пункту.

У травні на одній із цих ділянок кількість військової техніки збільшилася. Про це свідчить супутниковий знімок Planet Labs за 6 травня, як повідомляють “Схеми”.

Фото: “Схеми” / “Радіо Свобода”.

“За словами військового експерта, який на прохання журналістів проаналізував знімок, крім казарм, на цій території розташований склад паливно-мастильних матеріалів. Також можна помітити близько двох сотень бойових броньованих машин різного типу та вантажних і командних автомобілів. Окремо з’явилася великогабаритна техніка, що, за словами експерта, може бути зенітними і ракетними пересувними комплексами.

«За виглядом можна сказати, що це один із трьох видів зенітно-ракетних комплексів, а саме: ракетна система залпового вогню «Смерч», протиповітряні комплекс С-300 або оперативно-тактичний ракетний комплекс «Іскандер», – розповів «Схемам» військовий експерт.

Така техніка може бути використана для обстрілу позицій українських військових.

Якщо порівнювати з супутниковим знімком цієї місцевості за 27 квітня – техніки було значно менше”, – йдеться у повідомленні.

Фото: “Схеми” / “Радіо Свобода”.

“На другій частині Філатівки, де також є військова техніка, кількість її майже не змінилася. Станом на кінець квітня і початок травня на цій території залишаються переважно військові вантажівки та різні види бойових броньованих машин”, – додає видання.

Фото: “Схеми” / “Радіо Свобода”.

Раніше повідомлялось, що в районі Станіслава на Херсонщині ЗСУ знищили склад боєприпасів російських окупантів.