Невідомі підпалили будинок секретарки Міськради Галини Лугової

14 Березня 2022, 11:06

Фото: Галина Лугова, Facebook.

Секретарка Міської ради Галина Лугова проживала у передмісті Херсона — Антонівці, яка першою потрапила під обстріли росіян після 24 лютого 2022 року. Разом з родиною, Лугова одразу виїхала із зони обстрілів. Наразі підтверджено, що невідомі вчинили умисний підпал її будинку.

Про це повідомляє Суспільне.

«У перші дні ми потрапили під обстріл. Ішов бій на моїй вулиці. Ми в капцях вибігли на вулицю, стрибнули до машини і поїхали. Обстріли були біля наших ніг, ми лежали на землі з родиною, ми звідти виїхали», – розповіла пані Галина.

За будинком наглядали сусіди, вчора вони почули, як хтось розбив вікно і на підлогу впало щось важке.

«Сусіди вийшли і бачили, як двоє осіб уже бігли від будинку. Ці люди кинули щось у вікно, якусь вибухову речовину. Все життя покладено у цей будинок, я його будувала власними руками з чоловіком. Ми нікого не винаймали… Це навмисно було. Тепер, думаю, я в списку просто на фізичне знищення», – зауважила секретарка міськради.

Нагадаємо, що вчора, 13 березня, у Херсоні купка маргінальних херсонських політиків намагалась створити картинку для російських ЗМІ та влаштувати псевдомітинг за створення так званої “ХНР”, проте підтримки своєї акції у місцевого населення учасники її так і не отримали. Тисячі херсонців протестували проти створення “ХНР” та пройшли багатотисячною ходою по центру міста.