Державний аграрний реєстр: нові перспективи розвитку для громад та аграріїв

14 Серпня 2021, 13:37

Ілюстрація: відкрите джерело з Мережі.

13 серпня відбулось перше засідання нового Урядового комітету з питань економічної, фінансової політики, паливно-енергетичного комплексу, розвитку громад і територій та захисту довкілля.

Про це повідомляє Міністерство аграрної політики та продовольства України.

На засіданні Урядового комітету розглядались проекти законів щодо ядерної енергії та радіаційної безпеки, про житлово-комунальні послуги, а також низка проектів постанов Уряду щодо економічних питань, зокрема питання створення Державного аграрного реєстру.

“Державний аграрний реєстр – прозора система державної підтримки аграріїв, яка налагодить взаємодію між державою та сільськогосподарським виробником та зробить її простою та доступною. ЇЇ створення є вкрай необхідним і міністерство агрополітики максимально сприятиме запуску ДАР в роботу”, –  зазначив заступник Міністра аграрної політики та продовольства України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Тарас Дзьоба.

За допомогою Аграрного реєстру планується надавати державні сервіси, спростити доступ до банківського фінансування та програм кредитних гарантій, а також запровадити програми таргетованої державної підтримки й оцінювати їх ефективність.

Створення Державного аграрного реєстру спростить аграріям доступ до програм з державної підтримки.