В рамках правозахисної програми RIGHTS NOW! Ви зможете поговорити про зміни у різних сферах нашого життя, спричинені пандемією коронавірусу, а також про те, як захистити своє право на здоров’я.
Правозахисна програма RIGHTS NOW! передбачає 11 дискусій, у межах яких разом із фахівцями та фахівчинями з громадського й державного секторів поговорять про права людини в новій коронакризовій реальності.
“Дізнаємося, чи дбають українці про своє сексуальне здоров’я, та як відстояти своє право на безпечні та найменш травматичні пологи. Поміркуємо про вплив соцмереж на дитячу психіку та дізнаємося, з якими проблемами нині найчастіше звертаються до психологів. У дискусіях обговоримо проблеми в паліативній медицині, в лікуванні орфанних захворювань і яку допомогу отримують хворі в місцях позбавлення волі. А також поглянемо на проблему побудови Каховської ГЕС-2 з перспективи дотримання права людини на здоров’я”, – повідомляється на сайті організаторів.
Складовою правозахисної програми RIGHTS NOW! традиційно буде «Жива бібліотека». Цього року «книгами» у ній стануть люди, об’єднані історіями подолання стигм, упереджень та дискримінацій, пов’язаних з їхньою спільнотою чи статусом. Окрім цього, спеціальною подією фестивалю, дотично до теми нової правозахисної кампанії Docudays UA, стане показ стрічки «Невидимі» режисерки Майї Мартіняк.

Нова реальність коронакризи: що далі?

Міфи про імунітет: як зберегти здоровий ґлузд під час пандемії?

Рідкісні. Як орфанні хворі виборюють право на повноцінне життя?

Медицина болю. Як і чим полегшити страждання тяжкохворим?

Будівництво Каховської ГЕС-2: катастрофа неминуча?

Як змінилося ставлення до ментального здоров’я у часи пандемії COVID-19?

Павутиння соцмереж: у які пастки потрапляють діти?

Реабілітація здоров’я постраждалих від збройного конфлікту на сході та анексії Криму. Що пропонує держава?

В’язнична медицина. Яку допомогу отримують хворі?

Сексуальне здоров’я: до чого тут права людини?

Права матерів і батьків у пологових будинках: очікування та реальність.