В Україні планують продовжити карантин

16 Лютого 2021, 18:30

Кабінет Міністрів розгляне повернення до адаптивного карантину на найближчому засіданні уряду 17 лютого.

Про це повідомив представник Кабміну у Верховній Раді, народний депутат Василь Мокан в ефірі телеканалу «Україна 24», передає Центр журналістських розслідувань.

«Це рішення готується на найближче засідання уряду. Дискусії щодо нього тривають», – сказав Мокан.

За його словами, планується продовження карантину і режиму надзвичайної ситуації ще на 2 місяці – до травня і при цьому введення зонального адаптивного карантину з 4 зонами. За замовчуванням, зазначив парламентарій, буде діяти режим «жовтої зони», а в разі погіршення ситуації з сигнальними показниками буде перехід у «помаранчеву зону» з відповідними рішеннями регіональних комісій. «Червона зона» буде вводитися в разі сильного навантаження на систему охорони здоров’я.

«Упевнений, що завтра більш детально буде сказано усе про адаптивний карантин. У будь-кому випадку про карантин вихідного дня не йдеться, йдеться про введення 4 зон», – наголосив він.

  • Кабінет Міністрів на засіданні 9 грудня 2020 року продовжив карантин і режим надзвичайної ситуації до 28 лютого 2021 року, а також запровадив додаткові посилені обмеження з 8 до 24 січня включно. Після 24 січня в Україні діє «помаранчевий» карантин.