У Херсоні підозрюваного в участі у «Самообороні Севастополя» випустили під заставу

02 Жовтня 2019, 22:45

Ввечері 2 жовтня у Херсоні підозрюваного в участі у «Самообороні Севастополя» Степана Резуника випустили під заставу у 240 тисяч 840 гривень.

Про це  повідомив адвокат Резуника Дмитро Щербина, передає «ІРС-Херсон».

За його словами, наразі Резуник направляється до Києва, де має перебувати за обов’язками, покладеними судом. У столиці підозрюваний в участі у «Самообороні Севастополя» матиме арендоване житло.

Нагадаємо, 26 вересня Херсонський міський суд залишив у силі запобіжний захід підозрюваному в участі у «Самообороні Севастополя» Степану Резунику та зменшив суму застави з 321 тис грн до 240 тис. 840 грн.

  • 11 червня співробітники Нацполіції АРК разом з прикордонниками затримали у контрольному пункті в’їзду-виїзду «Каланчак» на адмінкордоні з окупованим Кримом, члена так званої «Самооборони Севастополя» Степана Резуника, який у 2014 році сприяв Росії в окупації півострова. Зловмисник, який перебував у розшуку, арештований Херсонським міським судом.
  • Резуник їхав на материкову Україну, аби поновити український паспорт. Слідчі повідомили йому про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст. 260 КК України (участь у діяльності непередбачуваних законом збройних формувань). Резуник стверджує, що під час окупації Криму Росією був лише «волонтером».
  • 18 липня Херсонський міськсуд продовжив до 20 серпня арешт Резуника. Слідчі Главку Нацполіціі в АРК зачитали заарештованому і його адвокатам підозру Ірині Резуник – дружині Степана Резуника – в скоєнні злочину, передбаченого ст.260 ч.2, ст.27 ч.5 КК України (пособництво в діяльності незаконно створеного збройного формування «Самооборона Севастополя»).