Російські окупанти продовжують масовано обстрілювати Херсон та інші населені пункти правобережжя області. Ворог цілеспрямовано завдає ударів по житлових будинках та обʼєктах цивільної інфраструктури. На жаль, через агресію РФ минулої доби не обійшлося без постраждалих серед мирного населення.
Про це повідомляє Олександр Прокудін, голова Херсонської ОВА.
Минулої доби під ворожим идроновими атаками та артилерійськими обстрілами перебували Зимівник, Білозерка, Тараса Шевченка, Урожайне, Петропавлівка, Берислав, Раківка, Дар’ївка, Новорайськ, Киселівка, Чарівне, Понятівка, Садове, Антонівка, Томина Балка, Комишани, Софіївка, Правдине, Микільське, Дніпровське, Молодіжне, Осокорівка, Станіслав, Олександрівка, Широка Балка, Бургунка, Зеленівка, Золота Балка, Іванівка, Кізомис, Львове, Милове, Наддніпрянське, Новодмитрівка, Придніпровське, Токарівка, Томарине, Тягинка та місто Херсон.
Війська РФ завдавали ударів по обʼєктах критичної, транспортної та соціальної інфраструктури, а також житлових кварталах населених пунктів області, зокрема пошкодили пʼять багатоповерхівок та одинадцять приватних будинків. Крім того, окупанти понівечили газопровід, господарські споруди, будинок культури, приватні автомобілі.
Через російську агресію вісім людей дістали поранення.

Наслідки обстрілів росіянами Херсонщини. Червень 2026 року. Фото: Поліція Херсонської області.

Наслідки обстрілів росіянами Херсонщини. Червень 2026 року. Фото: Поліція Херсонської області.
Раніше повідомлялося, що росіяни звільнили 67 працівників системи меліорації лівобережжя Херсонщини.



