В Генічеському районі на покладання квітів з нагоди чергового російського свята прийшло три людини

10 Липня 2024, 16:26

Фото: відкриті джерела.

Окупанти продовжують влаштовувати показові масові дійства з нагоди своїх свят на лівобережжі Херсонщини. Щоправда, все частіше ці заходи є не такими вже й “масовими” і їх відвідують буквально кілька людей. Наприклад, 10 липня 2024 року в так званий “День військової слави Росії” на покладання квітів до меморіалу поблизу Генічеська прийшло три людини (якщо рахувати фотографа, то чотири), та й ті не місцеві. Схоже, самі херсонці стали відверто ігнорувати всі російські свята, які їм намагаються нав’язати.

Про це повідомляють кореспонденти “IPC-Південь” з посиланням на російські джерела.

“У день річниці перемоги російської армії у Полтавській битві військовослужбовці Управління Росгвардії Херсонської області та активісти державного фонду «Захисники Вітчизни» вшанували пам’ять героїв. На завершення заходу учасники вшанували пам’ять героїв хвилиною мовчання”, – зазначають росіяни.

Росіяни в Генічеській Гірці святкують “День російської військової слави”. Фото: відкриті джерела.

На фото, які опублікували російські джерела, присутні всього один російський військовий та дві жінки, вочевидь, представниці згаданого фонду.

Загалом ігнорування місцевим населенням російських заходів стає звичною ситуацією. Наприклад, 12 червня 2024 року в окупованому Новотроїцькому місцеві колаборанти влаштували концерт до так званого “Дня Росії”, на який зібралось лише до десятка місцевих проросійських активістів.

Гауляйтерка Новотроїцького вітає з “Днем Росії” пусту площу. Фото: відкриті джерела.

Раніше повідомлялось, що росіяни похвалились пустим пляжем в курортних Хорлах на Херсонщині.