Росіяни похвалились пустим пляжем в курортних Хорлах на Херсонщині

10 Липня 2024, 12:04

Пустий пляж у Хорлах на Херсонщині. Фото: відкриті джерела.

Попри всі заяви російських пропагандистів, цьогорічний туристичний сезон на лівобережжі Херсонщини очікувано є провальним. Докази цього перманентно публікують самі ж окупанти, не приховуючи, що в колись багатолюдних курортних містах та селищах зараз можна зустріти лише поодиноких відпочивальників. Наприклад, вони похвалились у короткому відео благоустроєм пляжу в Хорлах, одночасно показавши, що цей самий пляж є абсолютно пустим.

Про це повідомляють кореспонденти “IPC-Південь” з посиланням на російські джерела.

“Курортне село Хорли з трьох боків оточене чорноморськими водами, тому в сезон приїжджає багато людей відпочити, а центральний пляж ідеально підходить для сімейного відпочинку з маленькими дітьми. І ось тут встановлена ​​душова кабінка, а також швидко придбано для зручності відпочивальників 100 шезлонгів”, – повідомляють росіяни.

Пустий пляж у Хорлах. Фото: відкриті джерела.

На кадрах російських ЗМІ й справді видно нові шезлонги, ось тільки на них немає жодного відпочивальника. Пляж майже порожній, а в морі поблизу нього видно лише кілька туристів. Для порівняння – те ж саме місце в Хорлах у розпал туристичного сезону до початку повномасштабного вторгнення росіян виглядало так:

Хорли до повномасштабного вторгнення росіян. Фото: відкриті джерела.

Зазначимо, що, за даними росіян, лівобережжя Херсонщини протягом 2013 року відвідало 12 тисяч туристів. Це у 400 разів менше за показники 2021 року.

За аналітичними даними мобільного оператора “Київстар”, протягом лише одного 2021 року Херсонщину відвідали близько 4,8 мільйона туристів (4,77 мільйона внутрішніх туристів та 71 тисяча іноземних гостей).

У 2020 році цей показник складав 3,8 мільйона осіб.