Уряд збирає дані про потреби вразливих верств населення прифронтових областей у твердому паливі на наступний зимовий період

05 Червня 2024, 15:21

Ілюстрація: відкриті джерела.

Питання забезпечення вразливих верств населення прифронтових областей твердим паливом для нового зимового періоду порушили на черговій нараді Мінреінтеграції.

Про це повідомили у відомстві.

Зокрема, учасники наради обговорили роботу ОВА з формування списків вразливих категорій населення. Тих, кого в першу чергу потрібно буде забезпечити паливною деревиною.

Доповідали представники Харківської, Херсонської, Сумської, Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Миколаївської, Чернігівської та Луганської областей. Робота проводиться у тісній взаємодії із Міжнародним гуманітарним кластером з питань житла та непродовольчих товарів в Україні.

Для сталого проходження опалювального сезону 2024–2025 років буде застосовано змішану форму допомоги. Вона видаватиметься домогосподарствам твердим паливом безпосередньо або грошовими коштами на його придбання.

У Мінреінтеграції нагадують, що для отримання державної допомоги на придбання твердого палива необхідно звернутися до Пенсійного фонду України та подати заявку на субсидію. Цей крок є обов’язковим для того, щоб мати можливість отримати необхідну допомогу під час наступного зимового періоду.

Звертаємо увагу, щоб Уряд міг вчасно забюджетувати кошти та прокомунікувати з міжнародними партнерами, нам вже сьогодні варто зібрати об’єктивну потребу по людях, які потребують підтримки.

У відомстві наголошують не зволікати з поданням заяви, це слід зробити вже зараз.