Сальдо збрехав на зустрічі з Путіним про вдалий рік для херсонських аграріїв

25 Червня 2024, 15:45

Фото: відкриті джерела.

Колаборант Володимир Сальдо зустрівся в Кремлі з російським диктатором Путіним і, серед іншого, похвалився великим цьогорічним врожаєм у херсонських аграріїв. Зрадник, певно, забув, що ще місяць тому заявляв про те, що після підриву росіянами дамби Каховської ГЕС врожайність в області знизиться на 30-50% у порівнянні з тогорічною.

Про це повідомляють кореспонденти “IPC-Південь” з посиланням на російські джерела.

“Морози по нас не вдарили, тому посіви все збереглися. У загальний кошик Росії ми додамо досить великий урожай”, – зазначив Сальдо.

Колаборант, втім, змушений був визнати проблеми в сільському господарстві, які, однак, не здатні “затьмарити перемоги”.

“Води не вистачає. Була б вода, врожайність була б більшою. А так, дякувати Богу, 1243 комбайни вже зараз розпочали роботу, майже 2300 автомобілів, 1300 тракторів ще займаються роботою, їх велика кількість”, – поскаржився Путіну херсонський зрадник.

Зазначимо, що на початку травня 2024 року Сальдо розповів російським журналістам, що врожай 2024 року буде меншим, ніж у 2023 році: показники овочевих культур знизяться на 30%, озимої пшениці – на 25%.

Загалом так зване “міністерство сільського господарства Херсонської області” попередньо прогнозує, що загальний недобір цьогорічного врожаю в порівнянні з минулим роком буде складати від 30 до 50%.

Раніше повідомлялось. що росіяни планують створити мапу підземних вод лівобережжя Херсонщини, які вони планують використовувати для зрошення.