В окупованому Скадовську відбулися змагання з керування FPV-дронами серед школярів

14 Травня 2024, 15:45

Фото: росЗМІ

Росіяни влаштували для дітей окупованого Скадовська змагання з керування FPV-дронами. Заявляється, що секції з управління безпілотниками на лівобережжі Херсонщини відкрились виключно зі спортивною метою, але зрозуміло, що зі скадовських дітей просто поступово виховуватимуть операторів армійських БпЛА, використовуючи їхні навички у воєнних цілях.

Про це повідомляють кореспонденти “IPC-Південь”, посилаючись на російські джерела.

“Мета турніру – виховати у дітей почуття любові до Батьківщини, гордість за героїзм народу, пошану до захисників Вітчизни на основі яскравих вражень, а також підвищити зацікавленість та залученість дітей та підлітків у технічній творчості”, – повідомляють росіяни.

Окупанти не уточнюють, як керування китайським дроном BetaFPV має виховати в українських школярів любов до Росії. Секція з керування безпілотниками відкрилась у Скадовську на початку квітня поточного року. Звичайно, така увага росіян до FPV-дронів пов’язана з тим, що спортивне та воєнне використання цих безпілотників майже не відрізняється.

За словами росіян, займатиметься навчанням майбутніх пілотів організація “Херсонский авиационно-технический спортивный клуб”. Установу було створено 4 липня 2023 року, а очолює її колаборант Горошенко Андрій Петрович.

Як повідомляють місцеві джерела, Горошенко працював вчителем фізкультури і тренером з вільної боротьби. Упродовж останніх двох років перед початком повномасштабного вторгнення РФ був таксистом. Чоловік є послідовним прихильником “русского міра”.