Транспортне КП з окупованої Нової Каховки отримало 4 пасажирські автобуси у вигляді гуманітарної допомоги від міста Мілан

15 Травня 2024, 12:50

Автобуси IRISBUS. Фото з відкритих джерел

Італійське місто Мілан надало КП “Новокаховське пасажирське комунальне підприємство «Автоцентр»” 4 пасажирські автобуси марки Irisbus. Їх було випущено ще у 2005 році, тож транспорт є вживаним. Автобуси мають бути доставлені своїм ходом до Кривого Рогу, адже Нова Каховка зараз окупована. Вартість перегону подарованого транспорту оцінили у 750 тисяч гривень.

Про це повідомляють кореспонденти “IPC-Південь”, посилаючись на закупівлі на порталі Прозорро.

“Транспортно-експедиторські послуги з доставки гуманітарної допомоги, а саме 4 автобусів (транспортних засобів), що були у використанні від муніципалітету м. Мілан, Італія, своїм ходом до м. Кривий Ріг, Україна”, – йдеться у тексті закупівлі, яка знаходиться на стадії розгляду пропозицій від можливих виконавців.

Новокаховське КП оцінює ці послуги з перегону автобусів у 753 500 гривень.

КП “Автоцентр”, попри те, що Нова Каховка наразі знаходиться під окупацією, активно проводить закупівлі техніки та матеріалів.

Так, у жовтні 2023 року зазначене підприємство закупило вантажний автомобіль вартістю 8 мільйонів гривень, а на цей рік запланувало закупку дизельного пального на понад 1 мільйон гривень.