Пацієнтів з інфарктом, які проживають на лівобережжі Херсонщини, возитимуть на лікування до Мелітополя

21 Травня 2024, 10:46

Фото: відкриті джерела.

Росіяни, остаточно розваливши медицину на лівобережжі Херсонської області, вирішили доправляти місцевих жителів з інфарктом та інсультом до сусіднього окупованого Мелітополя. Дорога туди, наприклад, з Генічеська складе понад годину. З окупованого Скадовська – 4-5 годин. Скільки хворих помиратиме за таких умов в дорозі – складно навіть уявити.

Про це повідомляють кореспонденти “IPC-Південь” з посиланням на російські джерела.

“До Мелітополя доставлятимуться пацієнти з інфарктами та інсультами з Херсонської області. Цей напрямок є дуже актуальним через відсутність такого центру на території Херсонської області. Надання якісної та доступної медичної допомоги є важливим для порятунку життя наших пацієнтів”, — заявив Артиш Сат, так званий “міністр охорони здоров’я” Херсонської області.

Як повідомлялось раніше, лівобережжя Херсонщини продовжує потерпати від гострого дефіциту кваліфікованих кадрів. Попри запевнення окупантів, що державні установи, заклади медицини та освіти “нормально функціонують”, насправді ж ситуація є критичною.

Ми проаналізували оголошення щодо вакансій, які публікують росіяни у своїх соцмережах, і встановили, що найбільшу потребу росіяни відчувають саме у педагогах та медиках.