Херсонська влада замовила ремонти ще в 7 найпростіших укриттях міста

07 Травня 2024, 15:55

Ремонт зовнішнього укриття в Херсоні. Фото: "IPC-Південь".

Відділ цивільного захисту 6 та 7 травня 2024 року провів закупівлю послуг з ремонту найпростіших укриттів на території обласного центру. Загалом договори були підписані з трьома підприємствами, що мають привести до належного стану 7 об’єктів. Загальна сума підрядів склала 23 123 196 гривень.

Про це повідомляють кореспонденти “IPC-Південь”, посилаючись на закупівлі на порталі Прозорро.

Найбільше підрядів на суму 16 352 501 гривня отримала ТОВ “Будпостач-СТСВ” із міста Івано-Франківськ. Роботи мають бути завершені до 31 липня 2024 року. Ця ж фірма у листопаді 2023 року взяла на себе аналогічні зобов’язання з ремонту трьох укриттів у Херсоні на суму 7 648 067 гривень. Цікаво, що зазначена фірма до початку повномасштабного вторгнення росіян не мала досвіду ремонтів на таких об’єктах. Єдиний схожий підряд ТОВ “Будпостач-СТСВ” отримали у 2016 році, щоправда, тоді мав бути відремонтований павільйон у дитячому садку.

Ще 3 953 052 гривня отримає від міської влади  “Будівельна компанія “Старсервіс”. Вона має відремонтувати одне укриття. “Старсервіс” вже мала замовлення на ремонти сховищ у Херсоні, проте їхні адреси в договорах закриті, тому встановити якість проведених робіт неможливо. За інформацією видання “Мост”, засновником “Старсервіс” є Євген Долгошеєнко, який зареєстрований у місті Коростень Житомирської області. У січні 2024 року Долгошеєнка звинуватили у привласненні, розтраті майна або заволодінні ним шляхом зловживання службовим становищем.

Також одне укриття відремонтує  ФОП Васильєв Олександр Анатолійович з Херсона. Цю особу-підприємця було зареєстровано лише 7 місяців тому, проте це вже четвертий підряд для зазначеного ФОПа на велику суму – понад 2 мільйони гривень.