Ціни на пальне на окупованій частині Херсонщини вищі за середні по регіонах Росії

10 Квітня 2024, 13:00

Ілюстрація: відкриті джерела.

Попри гучні заяви росіян про “економічне зростання”, контроль над цінами на продукти першої потреби і загальні космічні темпи розвитку окупованих територій України, самі ж загарбники вимушені визнати, що не здатні контролювати ані ціни на продукти харчування, ані ціни на пальне. Окупанти визнали, що на захопленій частині Херсонської області пальне значно дорожче, ніж у регіонах РФ.

Про це повідомляє “IPC-Південь” з посиланням на російські джерела.

Російські окупанти самі вирішили порівняти ціни на бензин та газ у Херсонській та Ростовській областях. Для аналізу вони перевірили ціни на АЗС у Генічеську та дані сайту “Бензин-прайс”.

Виявилось, що на окупованій частині Херсонщини 92-й бензин коштує 56,50 рублів, у Ростовській – 51,30. Тут же вартість 95-го бензину склала 62 рублі, тоді як у Ростовській області ціна нижча – 56, 40 рублів.

Помітна різниця також і у цінах на дизельне пальне. Так, на лівобережжі Херсонської області його вартість досягла 66,50 рублів, тоді як у Ростовській – 59,75 рублів. Газ на захопленій частині Херсонщини також дорожчий, щоправда, лише на 50 копійок – його ціна становить 29, 50 рублів.

Раніше росіяни наголошувли на зниженні цін на паливо в регіоні та вихвалялись “досягненнями” у цьому напрямку. Однак, попри суто популістські заяви, вартість бензину на окупованій частині Херсонщині так і залишається вищою, ніж в інших регіонах Росії.