Програми з державної підтримки аграріїв продовжать діяти і наступного року – Мінагрополітики

02 Грудня 2023, 15:26

Ілюстративне фото: відкрите джерело з Мережі.

У наступному році продовжать діяти програми державної підтримки  агровиробників. Про це наголосив перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Тарас Висоцький під час панельної дискусії  “Партнерство влади та бізнесу для підтримки агросектора в умовах кризи”, передає Мінагрополітики.

“У 2024 році продовжить функціонування урядова грантова програма єРобота для розвитку садівництва, виноградарства та ягідництва, тепличного господарства та переробки. Також у аграріїв залишиться можливість брати пільгові гривневі кредити у рамках програми “Доступні кредити 5-7-9”. Під це на наступний рік закладено компенсацію у розмірі 18 мільярдів гривень”, – підкреслив перший заступник Міністра агрополітики.

Тарас Висоцький також зазначив, що наступного року відновиться робота бюджетної програми часткової компенсації за купівлю вітчизняної с/г техніки.

Він наголосив, що українським агровиробникам потрібно прагнути відповідати нормам ЄС щодо якості та безпечності продукції.

“В України єдиний незворотний шлях – це членство в Європейському Союзі. Для того, щоб у нас був спільний ринок та вільний доступ для товарів, наша продукція має відповідати усім необхідним вимогам ЄС”, – резюмував Висоцький.

Раніше повідомлялось, що програма USAID АГРО надасть від 10 до 100 мільйонів гривень на розвиток власної справи для 20 українських аграріїв.