Постраждалим від підтоплення на Херсонщині та Миколаївщині вже виплачено понад 66 мільйонів гривень грошової допомоги від держави

25 Серпня 2023, 11:36

Наслідки підриву російськими військами Каховської ГЕС. Херсон, 10.06.2023 р. Фото: IPC-Херсон.

Мова про виплати матеріальної допомоги від держави у розмірі 5 тис. гривень особам, які постраждали від підтоплення внаслідок підриву російськими військами Каховської ГЕС.

Про це повідомляє Мінреінтеграції.

Таку фінансову підтримку вже отримали постраждалі жителі Херсонської та Миколаївської областей на загальну суму понад 66 мільйонів гривень. Таким чином, держдопомогу виплачено 12 232 жителям Херсонщини та 983 – Миколаївщини.

Згідно із заявами постраждалих виплати здійснюються на їхні банківські рахунки або готівкою через Укрпошту.

Заяви на таку грошову допомогу від держави приймаються до 31 жовтня 2023 року включно. Її можуть отримати особи, які на момент підриву ГЕС проживали (були зареєстровані/задекларовані) в населених пунктах Миколаївської та Херсонської областей, що зазнали підтоплення.

Включно з тими, хто з 6 червня виїхав із підтоплених районів тимчасово окупованої території Лівобережжя на підконтрольну Україні територію.

Якщо у вас виникли питання щодо таких виплат, можете звертатися на гарячу лінію Мінреінтеграції за номером 15-48 або на лінію Уповноваженого з питань ВПО: (066) 813-62-39.

Раніше повідомлялось, що так званий «директор» окупаційного підприємства «Паллада» у Херсоні отримав підозру.