Російські окупанти не можуть поділити доходи від “русифікації” Херсона та Мелітополя – Асоціація реінтеграції Криму

06 Червня 2022, 17:19

Фото: Association of reintegration of Crimea, Facebook.

Окупанти рф не можуть поділити мід собою доходи від злочинної “русифікації” Херсона та Мелітополя.

Про це на своїй сторінці в соцмережі повідомляє Association of reintegration of Crimea.

“Російські загарбники глушать в окупованих ними районах Запорізької та Херсонської областей український мобільний зв’язок та пропонують картки «російського мобільного оператора».
Водночас окупанти утворили, за умов інформаційного вакууму, штучний «ажіотаж» навколо цих «сірих карток», вартість яких від посередників на «чорному ринку», без переписування окупантами паспортних даних покупця, досягає 1500 гривень. При цьому «вартість хвилини дзвінка» становить до 20 гривень, Інтернет «на сірих картах» підтримується лише у мережі 4G та з блокуванням більшості українських сайтів.
Тому російські загарбники планують «не зупинятися на досягнутому» та протиправно запровадити в окупованих районах «послуги ще двох російських операторів», у липні та серпні, що зважаючи на ситуацію на фронті, стає з їх боку занадто оптимістичним.
Також між кримськими колаборантами та їх херсонськими «колегами», прямо підконтрольними російським військовим, триває «підкилимна боротьба» за можливості «видавати російські паспорти».
Коли агресор вирішив започаткувати цей злочинний процес, сімферопольський фейковий «уряд» одразу заявив про перспективу «видачі паспортів у Криму», але фактично цю пропагандистську акцію загарбники вирішили зробити у Херсоні, в захопленому ними приміщенні українського профільного сервіс-центру «Документ».
Втім, арифметика доводить, що навіть із заявленим у день «початку видачі» темпом надання по 80 «паспортів» на добу окупанти теоретично «змогли би видати» «аусвайси» для більшості населення, яке залишилося на окупованих територіях Херсонщини протягом …наступних десяти років. Але звісно реальний «горизонт планування» у агресора у кращому варіанті вимірюється тижнями.
Тому наразі «голова Криму» Сергій Аксьонов злочинно заявляє про обладнання на півострові «спеціальних пунктів прийому та оформлення документів» для «оформлення російських паспортів херсонцям», а лялька російських загарбників Володимир Сальдо у Херсоні злочинно обіцяє «приймати документи на отримання російського громадянства» у «гуманітарних центрах та районних відділах» так званої «поліції».
Очевидно за такої схеми фейкові «документи» будуть «оформлюватися» агресором саме в окупованому Криму, чого й домагалися сімферопольські колаборанти”, – йдеться у повідомленні Асоціації.