Окупаційна “влада” Херсонської області планує провести так званий “референдум” 11 вересня

24 Червня 2022, 12:32

Фото: відкрите джерело з Мережі.

Російські окупанти планують провести так званий “референдум” на тимчасово окупованих територіях, а саме в Херсонській та Запорізьких областях. Проте на заваді цьому стоїть спротив місцевого населення.

Про це повідомляє “Центр національного спротиву”.

“Росіяни навіть назначили дату 11 вересня. Саме в цей день росіяни мають провести т.з. “єдиний день голосування”, де крім фейкового референдуму будуть відбуватись фейкові вибори в росії. Приблизно в цих днях на окупованих територіях також має розпочати роботу “Промсвязьбанк”.

Проте в планах рф є проблема – спротив місцевих. Річ у тому, що в окупованих адміністраціях немає працівників. Наприклад, наразі окупанти масово звозять в окуповані регіони Запорізької області чиновників з росії, які приїжджають на місяць й потім їх змінюють нові.

Раніше Центр національного спротиву повідомляв, що через спротив росіяни не можуть зімітувати добровільне входження окупованих територій в склад рф. Враховуючи тенденцію до його зростання та підготовку до контрнаступу ЗСУ – маємо для росіян погані новини”, – зазначає Центр.