Ситуація на Херсонщині: оперативна інформація ХОДА

01 Березня 2022, 13:57

В Херсонській Облдежрадміністрації опублікували оперативну інформацію щодо ситуації на Херсонщині.

За даними від РДА та ОТГ в телефонному режимі станом на 13:00:

м. Херсон:
– 10 год. 53 хв., потрапляння снаряду в багатоквартирні будинки. Горять будинки за адресами вул. Тарле 2 та вул. Тарле 4., вул. Тарле 4 – 1 загиблий.
– 10 год. 50 хв., горіння автомобіля міськводоканалу. (м. Херсон, вул. Адмірала Макарова, 201.)
– 11 год. 03 хв., Горять будинки. (м. Херсон, перехрестя вулиць Тельмана та
5-західної).
– 11 год. 09 хв, Горіння квартири двоповерхового будинку. (м. Херсон, вул. Нафтовиків, 61).
– 11 год. 15 хв., Горять будинки. (м. Херсон, , перехрестя вулиць Тельмана та 4-західної).
⏺За попередніми даними Департаменту здоров’я:
4 – особи мирного населення постраждали:
2 – особи знаходяться в КНП “Херсонська міська клінічна лікарня ім. О.С. Лучанського”
2-ох осіб – везуть до Херсонська міська клінічна лікарня імені А. і О. Тропіних
1 – військовий знаходиться в обласній лікарні.
Генічеський район:
м. Генічеськ – електроенергія є, вода є, газ є, хліб є, продукти є. Медикаменти обмежено є. Органи місцевого самоврядування працюють в штатному режимі. Комендантська година з 20.00 до 6.00 ранку.
Іванівська ТГ – електроенергією та водою населення забезпечено, пальне є. Проблема з борошном, для випікання хліба.
Нижньосірогозька ТГ – вода та електроенергія є, продукти частково є. Місцевий підприємець меле борошно на приватному млині для населення. На старостинському окрузі Першопокровське запустили хлібопекапрню, яка зараз забезпечує хлібом увесь цей старостинський округ. Медикаментами забезпечені на декілька тижнів. Пальне відсутнє. Органи місцевого самоврядування працюють в штатному режимі. Введено комендантську годину з 19.00 до 6.00 ранку. Співробітниками поліції разом з громадськими формуваннями забезпечено патрулювання населених пунктів. В будинку культури зробили пункт прийому волонтерської допомоги для забезпечення малозабезпечених.
Новотроїцька ТГ – повністю відновлено електро- та водопостачання. Запас продуктів мінімальний, нема підвозу. Бензин та дизпаливо відсутні. Здійснили заправку газу в балонах для населення. Вирішується питання по запуску приватних млинів для виготовлення борошна. Хліб печуть приватні сільгоспвиробники, та здійснюється розвезення по населеним пунктам громади. Органи місцевого самоврядування працюють в штатному режимі. Введено комендантську годину з 22.00 до 7.00 ранку. Рішенням селищної ради створено громадське формування з охорони громадського порядку.
 Скадовський район:
Мирненська ТГ – вода, світло, газ є, окрім села Каїрка, яке на даний час без світла та води (помпи не качають воду, бо немає електроенергії, через повалені стовпи). Також в селі Ставки немає світла та води через повалені стовпи. Зруйновано Северо-Кримський міст направлення Мирне – Чаплинка. Продукти частково є. Хліб завезли з селища Чаплинка. Пального немає. Органи місцевого самоврядування працюють в штатному режимі. Створені чергові бригади по нічному чергуванню з чоловіків місцевого населення. Введено комендантську годину з 18.00 до 6.00 ранку.
Долматівська ТГ – вода, світло, газ є. Продукти частково є. Готують млини та маслобойні для виготовлення борошна та соняшникової олії. Роздають малозабезпеченим картоплю. Пальне трохи є у фермерів. Органи місцевого самоврядування працюють в штатному режимі. Створено громадські формування для забезпечення порядку.
Лазурненська ТГ: На даний час обстановка в ОТГ без змін
Новомиколаївська ТГ
Відсутні медикаменти – просять допомогу в медикаментах. Нараз гостро стоїть проблема з інсуліном. Троє людей знаходяться на діалізі, один зі Скадовська, двоє з Новомиколаївки. Необхідно терміново вирішити це питання. Роздали вчорашній хліб та картоплю. Світло є.
Каланчацька ТГ
Потреба терміново створити канал зв’язку для отримання оперативної інформації з головою ОТГ.
Скадовська міська ТГ
Відсутні медикаменти – просять допомогу в медикаментах.
Нема зв’язку за Бехтерською та Чулаківською ОТГ!!! Існуючи номери не працюють.
Бериславський район:
м. Берислав, всі системи забезпечення працюють ( світло та газопостачання є). Працюють аптеки, продуктові магазини, хлібозавод, лікарні та інші важливі структури. Інтернет, зв’язок в нормі.
Борозенська СТГ, Великоолександрівська СТГ, Високопільська СТГ, Кочубеївська СТГ, Милівська СТГ, Н.Воронцовська СТГ, Н.Олександрівська СТГ, Новорайська СТГ – енергопостачання, газопостачання, водопостачання у безперебійному стані. Працюють аптеки, продовольчі магазини за обставинами. Проблема з борошном для випікання хліба відсутня.
Калинівська СТГ – не газифіковані, газ в балонах ( виникає проблема в їх заповненні, електроенергія та водопостачання безперебійне ( біля восьмої години ранку електромережа пошкоджена ворожою технікою), але на теперішній час все полагоджено. Існує проблема з медикаментами.
Тягинська СТГ – не газифіковані, електроенергія та водопостачання безперебійне. По вул. Бериславській полузламана електрична опора після в’їзду ворожої техніки (дуже нахилена але ще тримається). Проблема з хлібом та медикаментами.
Каховський район: Всі системи забезпечення працюють. Перебоїв з подачею води, електрики, газу немає. Відкриті магазини, аптеки, лікарні. В Горностаївці немає підвозу хліба, запустили свій млин. В Любимівці проблеми з підвозом хліба. Всі лікарні працюють. Продовжуються переміщення техніки через район.
В Асканія-Нова ТГ в селі Маркеєв 5 добу відсутнє електропостачання. Також потрібні лікарські засоби.
Хрестівська ТГ – Водо- газо – електропостачання в нормі. Новонаталівка відсутнє світло. Продукти харчування є, медикаменти також. Проблема з борошном.
Присиваська ТГ – електро- та водопостачання працює, запаси продуктів харчування та хліба на дві доби. Є мінімальне забезпечення медикаментами. Пально-мастильні матеріали поки є. Не має змоги здійснити оплату інтернет провайдера Диджейком, не вдається оплатити рахунки за ел.енергію, не проведенна заробітня плата.
Асканія-Нова ТГ – Водо- газо – електропостачання в нормі. Окрім Маркеєвки. Проблема з продуктами харчування, хлібом та медикаментами.
Зеленопідська ОТГ – Водо- електропостачання в нормі. Проблема з продуктами харчування, хлібом. З медикаментами проблем поки немає. Необхідно – підвіз продуктів.
Чаплинська ТГ – електро- та водопостачання працює. Закінчуються продовольчі товари, немає борошна, аптеки та лікарні працюють, залишилось 1200 дизеля, Подрібен підвоз продуктів харчування, борошна.
Верхньорогачинська ТГ – електро- та водопостачання працює, заправки закриті. Закінчуються продукти харчування, медикаменти.
Горностаївська ТГ – електро- та водопостачання працює. Продукти харчування закінчуються. Хліб закінчується. Запустили млин, печуть. Лікарні працюють. Резерв палива закінчується. Потрібен підвоз продуктів харчування та хліба.
Костянтиніська ТГ – електро- та водопостачання працює. Продукти харчування закінчуються. Хліб закінчується. Запустили млин, печуть. Лікарні працюють. Резерв палива закінчується. Потрібен підвоз продуктів харчування та хліба.
Любимівська ТГ, Тавричанська ТГ, Великолепетиська ТГ, Рубанівська ТГ, Новокаховська ТГ, Каховська ТГ, Таврійська ТГ – електро- та водопостачання працює. Перебоїв з газопостачанням, там де він підведений, немає. Продукти харчування є, однак потребують підвозу. З хлібом є нестача, однак проблема вирішується на місцях. Також потрібен підвоз хліба. Медичні заклади працюють в штатному режимі, є нестача ліків. Резерв пального закінчується.
Загалом на ранок- ситуація кардинально не змінилась. Все працює в тому ж режимі. Потреба в підвозі ліків та продуктів харчування.