На Херсонщині директора підприємства підозрюють у викраденні коштів, призначених на ліквідацію підтоплення

30 Листопада 2021, 12:39

Заволодіння коштами, призначеними на ліквідацію підтоплення ґрунтовими водами дворів, – на Херсонщині судитимуть директора товариства.

Про це повідомляють в Херсонській обласній прокуратурі.
Каховською окружною прокуратурою затверджено та скеровано до суду обвинувальний акт стосовно директора товариства з обмеженою відповідальністю за фактом заволодіння бюджетними коштами у сумі 86 тис. гривень шляхом службового підроблення (ч. 2 ст. 191, ч. 1 ст. 366 КК України).
Досудовим розслідуванням установлено, що у липні 2020 року обвинувачений, відповідно до договору, виконував будівельні роботи з ліквідації підтоплення ґрунтовими водами дворів у смт. Велика Лепетиха. Не виконавши у повному обсязі взятих зобов’язань, зловмисник вніс недостовірні відомості до актів виконаних робіт, заволодівши у такий спосіб бюджетними коштами на вищевказану суму.
Наразі розслідування у кримінальному провадженні завершено, обвинувальний акт скеровано до Великолепетиського районного суду для розгляду по суті.
За вчинене фігуранту загрожує позбавлення волі строком до 5 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.