Прийом документів для отримання державних субсидій новоствореним фермерським господарствам триває

17 Серпня 2021, 15:33

Ілюстрація: відкрите джерело з Мережі.

Український державний фонд підтримки фермерських господарств розпочинає прийом документів для отримання бюджетної субсидії на одиницю оброблюваних угідь (1 гектар) для новостворених фермерських господарств згідно Постанови КМУ №106 від 07.02.2018 р. (зі змінами).

Про це повідомляє ХОДА.

Субсидія надається новоствореним фермерським господарствам у період їх становлення (перші три роки після створення) виділяється бюджетна субсидія на одиницю оброблюваних угідь (1 гектар) один раз виключно для провадження сільськогосподарської діяльності у розмірі 5000 гривень на 1 гектар, але не більше 100000 гривень на одне фермерське господарство.

Для отримання бюджетної субсидії новостворені фермерські господарства подають оригінали або належним чином засвідчені копії документів в електронній і паперовій формі до Херсонського відділення Укрдержфонду заявку та такі документи:

  1. Ккопію Статуту фермерського господарства (для юридичних осіб) або копію договору (декларації) про створення сімейного фермерського господарства (для фермерських господарств, що створені без набуття статусу юридичної особи відповідно до статті 81 Закону України «Про фермерське господарство»);
  2. Копію фінансового документа, що підтверджує наявність чистого доходу (виручка) від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) за останній рік (для фермерського господарства), а фермерські господарства, які зареєстровані в поточному році, – копія фінансового звіту або податкову декларацію платника податку за останній звітний період;
  3. Одну із таких відомостей з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, що підтверджують право власності та/або користування земельною ділянкою, актуальну на дату подання заявки:
  • Стосовно земель фермерського господарства як юридичної особи – для земельних ділянок, що перебувають у власності та/або користуванні фермерського господарства, або земельних ділянок, які перебувають у користуванні голови фермерського господарства, наданих йому із земель державної або комунальної власності для ведення фермерського господарства;
  • Стосовно земель фермерського господарства, створеного без набуття статусу юридичної особи відповідно до статті 8-1 Закону України “Про фермерське господарство”, для земельних ділянок, які перебувають у власності та/або користуванні членів фермерського господарства.
  • (Інформаційна довідка з державного реєстру речових прав на нерухоме майно; (дійсна 10 днів);
  • Відомості з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань (копія виписки з ЄДР або копія відомостей з ЄДР за безкоштовним запитом);
  • Довідку про банківські реквізити фермерського господарства на бланку фермерського господарства або видану банком.

Документи приймаються Херсонським відділенням Укрдержфонду до 30.10. 2021р. за адресою: м. Херсон, проспект Ушакова, 47 каб. 106, 107.

Бланки та зразки документів можна завантажити за посиланням.