На Херсонщині судитимуть підприємця за привласнення бюджетних коштів під час реконструкції відділення лікарні

31 Березня 2021, 15:08

Високопільський відділ Бериславської окружної прокуратури затвердив і скеровав до суду обвинувальний акт стосовно фізичної особи-підприємця за фактом заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовим становищем та внесення до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей (ч. 2 ст. 191, ч. 1 ст. 366 КК України).

Про це повідомили в прокуратурі Херсонської області.
За даними слідства, у 2017 році підприємець під час виконання будівельних робіт, пов’язаних із реконструкцією відділення районної лікарні, зловживаючи службовим становищем, вніс до акта наданих послуг завідомо неправдиві відомості.
Надалі на підставі цього документа на рахунок підприємства перераховано бюджетні кошти за роботу, яка фактично не була виконана. Як наслідок, фігурант привласнив кошти в сумі 177 тисяч гривень, чим завдав місцевому бюджету збитки на вказану суму.
У рамках кримінального провадження прокурором пред’явлено цивільний позов з метою відшкодування збитків, завданих злочином.
У разі доведення вини зловмиснику загрожуватиме позбавлення волі строком до п’яти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.