Запуск нових сервісів проєкту “TripMustGoOn”

07 Жовтня 2020, 22:11

QR-коди на херсонських кавунах дали 7000 заходів на туристичний портал tripmustgoon.com. Протягом місяця 920 осіб скористалися чат-ботом- путівником для відпочивальників на Херсонщині
Про це розповів координатор проєкту «TripMustGoOn» Павло Білецький під час онлайн-конференції медіа-центру IPC-Генічеськ.
Для того, щоб дізнатися більше про ту чи іншу локацію для відпочинку на Херсонщині, як до неї дістатися, що подивитися та якими послугами можна скористатися, туристи можуть використовувати спеціально-розроблений чат-бот, який запустили в рамках проєкту “TripMustGoOn” у телеграмі та фейсбуці: @tripmustgoon_bot, https://www.facebook.com/tripmustgoon).
«На сьогодні ботом скористалося вже 920 осіб, це за місяць, як ми його запустили. Ми його таким чином розробили, що він відповідає на найпоширеніші питання: де зупинитися, що подивитися, що робити, що поруч, як можна замовити ту чи іншу послугу, якщо вона є, це практичні питання, які можуть цікавити туриста», – зазначив Павло Білецький.
Бот надає гостям Херсонської області цікаву туристичну інформацію та виконує функцію “провідника” на сайт tripmustgoon.com (туристичний портал, який було розроблено і запущено в рамках проєкту), де зібрано понад 500 нових фото, 8 нових відео та описано трьома мовами більше ніж 60 туристичних локацій Херсонщини.
Проєкт TripMustGoOn стартував навесні цього року для створенням нового та унікального контенту про туристичні можливості Херсонської області та реалізується за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).