Чим займається адміністрація Генічеська?

11 Квітня 2023, 17:52

Основні пріоритети в діяльності Генічеської міської військової адміністрації – це збереження кадрового потенціалу та освітня сфера.

Про це Медіацентру IPC-Генічеськ розповів перший заступник начальника Генічеської міської військової адміністрації Сергій Дудка.

«Оскільки територія громади є окупованою, для нас основним завданням є збереження кадрового потенціалу по всіх напрямках, починаючи від педагогів, медиків, працівників соціального захисту та по іншим напрямкам. Це є пріоритетом», – повідомив посадовець.

Він наголосив, що влада продовжує фінансувати генічеських освітян. При цьому, якщо раніше люди отримували дві третини, то згодом вдалося організувати виплати так, щоб люди почали отримувати повний оклад.

За його словами, військова адміністрація має свого роду «базу колаборантів» з числа працівників бюджетної сфери, яким через зафіксовані факти співпраці з окупантами перестали нараховувати виплати.

Крім того, військова адміністрація організувала запуск дистанційної освіти для генічеських школярів.

Як повідомлялось, Президент України Володимир Зеленський розпорядився створити військову адміністрацію для окупованого росіянами Генічеська Херсонської області.

Зеленський призначив начальником Генічеської міської військової адміністрації Херсонської області Євгенія Родіонова, який був заступником голови Чорнобаївської сільради Херсонської області, та якого більше 10 днів тримали окупанти у полоні.

Курортний Генічеськ був окупований військами РФ у перший день повномасштабної війни росії проти України.

У березні міський голова окупованого російськими військами Генічеська Олександр Тулупов заявив, що він та його команда змушені подати у відставку через неможливість «здійснювати повноваження як представники українського органу місцевого самоврядування».