Прикордонники вдруге впіймали нелегалів із Гвінеї, що втекли з-під варти

15 Вересня 2020, 12:44

Фото ДПСУ

14 вересня прикордонники  Херсонського загону затримали незвичну групу іноземців. Чоловіки африканської зовнішності йшли узбіччям автомобільної дороги в Очаківському районі Миколаївської області. 

Про це повідомляють у ДПСУ.

Як стало відомо згодом, це саме ті «мандрівники», що знаходились на іноземному судні, яке напередодні прибуло з Гвінеї в пункт пропуску «Дніпро-Бузький МТП». Їх виявили прикордонники ще 13 вересня. 

Нелегали  потайки потрапили на корабель  та переховувалися на ньому.

Прикордонники не допустили їх сходження на берег та до відправлення судна чоловіки знаходились під охороною.

 

Як же небажаним туристам вдалось утекти з корабля?

Виявляється, коли нелегали  не спромоглися потрапити на територію України в пункті пропуску «Дніпро-Бузький МТП», після відходу судна в зворотному напрямку, вони вирішили зістрибнути з теплоходу.  14 вересня, під час слідування Дніпро-Бузьким лиманом до Чорного моря, чоловіки  вистрибнули за борт, прихопивши з собою  рятувальний круг. Так їм вдалося дістатися українського берега, а  згодом прикордонники затримали їх повторно вже на суші. 

Як розповіли прикордонникам затримані іноземці – затримані  є громадянами Республіки Гвінея та пробралися на іноземне судно, коли останнє завантажувалось в порту їх батьківщини. Вони також зазначили, що майже три тижні переховувались в палубному крані, в носовій частині судна та у рятувальній шлюпці.

Наразі іноземців затримано та доправлено до прикордонного підрозділу. Заходи по встановленню усіх обставин справи тривають.