Прикордонники виявили продавця особливо небезпечних наркотиків на Херсонщині

03 Лютого 2022, 11:41

Фото: Херсонський загін ДПСУ.

Прикордонники Херсонського загону подовжують ефективні заходи з протидії незаконному обігу наркотиків у контрольованих прикордонних районах Херсонської області.

Про це повідомляє Херсонський загін ДПСУ.

Зокрема вчора, 2 лютого, в ході реалізації оперативної інформації в рамках кримінального провадження, військовослужбовці Херсонського прикордонного загону спільно з співробітниками Департаменту боротьби з наркозлочинністю Національної поліції в Херсонській області в селі Залізний Порт виявили 31-річного громадянина України з партією синтетичного наркотику PVP (pyrrolidinovalerophenone), більше відомого, як «сіль». Під час огляду у нього знайшли 62 згортки з PVP загальною вагою близько 50 грамів, які він планував збувати шляхом закладок.
Відповідно до Переліку наркотичних засобів, психотропних речовин і пре¬курсорів, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України № 770 від 06.05.2000, PVP належить до особливо небезпечних наркотичних речовин, обіг яких заборонено.
У діях громадянина України вбачаються ознаки кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 307 КК України « Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів», що карається позбавленням волі на строк від шести до десяти років з конфіскацією майна.
Наразі слідчі дії тривають.