За сприяння Проєкту USAID “Економічна підтримка Східної України” у Маріуполі почали тестувати сервіс VAHTA. За допомогою QR-коду сервіс відстежує відвідуваність співробітників, клієнтів, бухгалтерії. Презентація стартапу відбудеться 16 липня.
Цей стартап розробила команда ІТ з чотирьох маріупольців. Над проєктом працювали з лютого 2020 року у програмі “Інкубація стартапів” від 1991 Mariupol, повідомили в проєкті USAID “Економічна підтримка Східної України”.
“Був досвід роботи на заводі та інших організаціях, де була проблема з обліком співробітників. Відомості робили у паперовому вигляді, це не виключало можливість їх підробити. Вже тоді у нас з’явилася ідея придумати систему, яку неможливо обманути, яка не викликає негативу у людей. Створити не додаток-дозорний, а сервіс, який зручно використовувати. У ньому також є новини, ігри, чат, моживість знаходити компаньйонів”, – розповів засновник VAHTA Матвій Василенко.
VAHTA використовує технологію QR-коду, направляє відомості про відвідування, час приходу, робить рейтинг відвідуваності. Уся інформація лише у цифровому форматі, її зручно аналізувати і робити статистику.
Сервіс може бути цікавий бізнесу, де звітність та бухгалтерія пов’язані з відвідуваністю працівників. Також його можуть застосовувати організатори різних масових заходів, спортивні і муніципальні організації, яким потрібен контроль відвідуваності.
“Дізналися, що є така можливість, і зрозуміли, що це може дати нам поштовх. Головна перевага інкубації у тому, що людина отримує модель, інструкцію, як створити і розвивати будь-який бізнес. Ці навички можна перенести на будь-яку ідею. Зараз ми маємо ці знання”, – ділиться Матвій.
Більше про цей сервіс можна дізнатися за посиланням: https://www.vahta.com.ua/
Презентація стартапу відбудеться 16 липня о 16.00 на онлайн випусному у 1991 Мариуполь. Зареєструватися на подію можна за посиланням: https://bit.ly/3epImRk.
Грантова та освітня допомога підприємцям на Сході України надається проєктом USAID в рамках інформаційної кампанії “Схід економічних можливостей”. Кампанія покликана привернути увагу всієї України до потреб і можливостей Сходу.
Як повідомлялося, проєкт USAID «Економічна підтримка Східної України» допомагатиме Генічеську розвивати туризм.
На Херсонщині за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) стартував новий туристично-контентний проєкт “TripMustGoOn”.
Агентство США з міжнародного розвитку (англ. United States Agency for International Development, USAID) — незалежне агентство федерального уряду США.
Затверджена USAID Стратегія співпраці з Україною з питань розвитку у 2019-2024 рр. у якості першочергових виокремлює такі питання, як антикорупційна діяльність, протидія впливу російської агресії, а також сприяння економічному розвитку та енергетичній незалежності країни. Окрім того, USAID і далі підтримуватиме заходи зі зміцнення демократії та досконалих механізмів врядування, поліпшення систем охорони здоров’я та пом’якшення наслідків конфлікту у Східній Україні.