Програма DOBRE проведе онлайн-презентацію про успіхи громад та особливості цьогорічного відбору

22 Червня 2020, 09:34

Програма DOBRE проведе онлайн-презентацію про успіхи громад та особливості цьогорічного відбору нових партнерів із трьох областей, де починає працювати програма USAID DOBRE: Запорізької, Чернігівської та Чернівецької.

Онлайн-презентація розпочнеться у понеділок, 22 червня, об 11:00, анонсував Український кризовий медіа-центр.

Онлайн-презентація транслюватиметься на Facebook-сторінках програми DOBREДецентралізація та Українського кризового медіа-центру, а також на Youtube-каналі Ukraine Crisis Media Center. У коментарях під трансляцією глядачі зможуть поставити запитання до спікерів. Також запитання можна надсилати завчасно за лінком.

Програма заходу:

11.00-11.10 – Процес відбору та загальна інформація про програму

11.10-11.20 – Процес стратегічного планування в громадах

11.20-11.30 – Індекс оцінки спроможності громад та вимірювання думки громадян у громадах

11.30-11.40 – Місцевий економічний розвиток

11.40-11.50 – Покращення послуг місцевого самоврядування

11.50-12.00 – Фінансове управління та управління активами

12.00-12.10 – Залучення громадян, робота з молоддю

12.10-12.20 – Ефективні комунікації для місцевих громад

12.20-12.30 – Гендерний підхід програми DOBRE

12.30-12.40 – Впровадження онлайн-інструментів

Із умовами відбору можна ознайомитись за лінком.

Як повідомлялося, програма USAID DOBRE працює в 7 цільових областях: Дніпропетровській, Івано-Франківській, Харківській, Херсонській, Кіровоградській, Миколаївській та Тернопільській. Із червня 2020 програма розпочинає свою роботу ще в трьох областях: Запорізькій, Чернівецькій, та Чернігівській.

15 червня Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) оголосило умови конкурсного відбору 25 об’єднаних громад для участі у програмі USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE).

Програма USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) – це п’ятирічна програма, що виконується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Програма спрямована на посилення місцевого самоврядування та створення кращих умов для розвитку ОТГ, підвищення рівня залученості громадян до прийняття рішень та забезпечення підзвітності та прозорості в громадському управлінні. До консорціуму виконавців програми DOBRE, на чолі з Global Communities, входять: Український кризовий медіа-центр, SocialBoost, Фундація підтримки місцевої демократії (FSLD/FRDL), Малопольська школа державного управління при Краківському університеті економіки (MSAP/UEK), Польща, Національний Демократичний Інститут (NDI).