Прокуратура автономії скерувала до суду обвинувальний акт стосовно митника, який обвинувачується у завданні державі збитків на 350 тисяч гривень

08 Травня 2020, 11:42

Прокуратура АР Крим скерувала до суду обвинувальний акт щодо державного інспектора митого оформлення посту «Херсон-порт» митниці ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.1 ст. 366 (службове підроблення), ч. 2 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем) КК України.

Про це повідомляє прокуратура АРК. 

“У ході розслідування кримінального провадження встановлено, що упродовж 2016-2018 років інспектор митного оформлення, порушуючи вимоги Митного кодексу України, зловживаючи своїм службовим становищем здійснював митне оформлення суден закордонного плавання поза приміщенням митного посту «Херсон-Порт», за що передбачена плата у сумі 20 євро, при цьому до декларації інспектор вносив відомості про здійснення митного контролю у приміщенні митного поста за що сплата мита не передбачена. Внаслідок вказаних дій підозрюваного, зазначені митні платежі до бюджету не надходили, що спричинило збитки державі на суму понад 350 тисяч гривень.

Досудове розслідування здійснювалось територіальним управлінням ДБР, розташованим у м. Мелітополь”,- йдеться в повідомлені.

Санкція статті передбачає позбавленням волі на строк від трьох до шести років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, зі штрафом від п’ятисот до однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.