Поліція затримала депутата обласної ради від “Опоблоку” за вимагання понад 200 тисяч гривень «боргу»

13 Грудня 2019, 21:20

Оперативники обласного управління стратегічних розслідувань Нацполіції, слідчі поліції в АР Крим та м. Севастополі за процесуального керівництва прокуратури Криму провели комплекс слідчо-оперативних заходів для документування злочинної групи, діяльність якої безпосередньо контролював депутат Херсонської обласної ради (у 90-х роках він був членом організованої злочинної групи «Сейлем», яка тривалий час функціонувала на території півострову та спеціалізувалася на скоєнні особливо тяжких злочинів). Про це повідомляє офіційний сайт Національної поліції

Як встановили поліцейські, депутат разом зі своїм родичем, залучивши інших осіб, організували «схему» додаткового заробітку – «вибивання» неіснуючих боргів з працівників власного підприємства. У разі відмови, користуючись зв’язками у кримінальному середовищі, вони погрожували «боржникам» фізичною розправою.

Саме у такий спосіб фігуранти вирішили заробити на черговому найманому працівникові. Спочатку вимагали від громадянина повернення начебто 170 тисяч гривень, а в подальшому збільшили цю суму до 214 тисяч. Крім того, для погашення частини «боргу» зловмисники незаконно заволоділи двома автомобілями потерпілого.

У четвер, 12 грудня, оперативники управління стратегічних розслідувань в Херсонській області Нацполіції, слідчі поліції в АР Крим та м. Севастополя за процесуального керівництва прокуратури із залученням спецпідрозділу КОРД та роти особливого призначення обласної поліції затримали фігурантів під час отримання ними 100 тисяч гривень.

Вирішується питання про повідомлення основному фігуранту про підозру за ст. 189 (вимагання) Кримінального кодексу України.

Офіційний сайт прокуратури АРК інформацію підтвердив.

Судячи з фото та відео , опублікованого Нацполіцією, затримання відбулося на території підприємства, керівником якого є депутат обласної ради Анатолій Парицький, 1952 року народження. Парицький член постійної комісії з питань земельних відносин та екології . Затриманий потрапив до обласної ради від політичної партії “Опозиційний Блок”.