Об’єднані громади шукатимуть інвесторів на конференції програми USAID DOBRE у Києві

19 Листопада 2019, 13:39

Об’єднані громади шукатимуть інвесторів на третій конференції програми USAID DOBRE «Стратегічний розвиток та інвестиції» у Києві. Про це повідомляє IPC-Генічеськ з посиланням на інформацію організаторів.

«Вперше в цьому заході візьмуть участь представники 20 об’єднаних громад, які не є партнерами програми DOBRE. Їх відбирали на конкурсній основі. Під час дводенного заходу учасники говоритимуть про те, чим зацікавити потенційного інвестора, як мотивувати його вкладати свої кошти в розвиток об’єднаних громад, покращити інвестиційний клімат та привабливість територій. Крім того, на конференції обговорюватимуть земельну реформу, кращі комунікаційні практики, туристичний потенціал громад», – розповіла у коментарі IPC-Генічеськ координаторка з комунікацій Програми DOBRE в південних регіонах Анна Нікуліна.

Третя конференція партнерів DOBRE «Стратегічний розвиток та інвестиції» відбудеться 20-21 листопада 2019 року у місті Київ (вул. Столичне шосе, 103, Ramada Encore Kiev).

Захід організовує програма Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) спільно з партнером програми Українським кризовим медіа-центром.

Конференцію відвідають 400 учасників, серед яких представники 75 об’єднаних громад, інвестиційних фондів, фінансових установ, великого та локального бізнесу, проектів міжнародної технічної допомоги, центральних та регіональних органів влади.

Програма USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) – це п’ятирічна програма, що виконується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Програма спрямована на посилення місцевого самоврядування та створення кращих умов для розвитку ОТГ, підвищення рівня залученості громадян до прийняття рішень та забезпечення підзвітності та прозорості в громадському управлінні. До консорціуму виконавців програми DOBRE, на чолі з Global Communities, входять: Український кризовий медіа-центр, Social Boost, Фундація підтримки місцевої демократії (FSLD/FRDL), Малопольська школа державного управління при Краківському університеті економіки (MSAP/UEK), Польща, Національний Демократичний Інститут (NDI).