Екс-керівник кримських патрульних очолив управління в Луганській області

13 Серпня 2019, 14:17

Екс-начальник відділу патрульної поліції в Автономній Республіці Крим та місті Севастополі Віктор Левченко очолив управління у Луганській області. Про це повідомляється на сторінці патрульної поліції України у фейсбуці, передає медіа-центр IPC-Генічеськ.

“Управління очолив 31-річний старший лейтенант поліції Віктор Левченко. У 2015 році він розпочав свій шлях як патрульний поліцейський, згодом успішно ніс службу на керівних посадах патрульної поліції Миколаєва, а з 2018 року — був начальником відділу патрульної поліції в Автономній Республіці Крим та місті Севастополі. Віктор Левченко має дві вищі освіти, одна з яких юридична, а також є майстром спорту з легкої атлетики та багаторазовим чемпіоном України”, – йдеться у повідомленні.

Нового очільника особовому складу представив заступник начальника Департаменту патрульної поліції Вадим Зеленський: “Віктор Левченко — професійний та принциповий керівник із високою самодисципліною, вимогливий як до себе, так і до інших. Впевнений, що він достойно впорається із покладеними на нього обов’язками”.

Віктор Левченко звернувся до колективу управління й окреслив основні напрямки роботи.

“Основна задача патрульної поліції в Луганській області, як і по всій Україні, це забезпечення безпеки громадян, їх прав і свобод. Я докладу максимум зусиль для більш ефективного виконання покладених на нас завдань. Принципи моєї роботи базуються на дисципліні, чесності та справедливості”, – зазначив він.

Як повідомлялося, раніше Віктор Левченко очолював відділ патрульної поліції в Автономній Республіці Крим та місті Севастополі. У 2019 році кримські патрульні відзначали рік з початку несення служби та відзвітували про свою діяльність.