У Генічеську організують “школу для журналістів”

02 Липня 2019, 14:35

місто Генічеськ, ілюстраційне фото

У липні в місті Генічеськ Херсонської області Інститут розвитку регіональної преси проведе навчання для журналістів. Про це медіа-центру IPC-Генічеськ розповіла координаторка проекту Оксана Євтушенко.

24- 31 липня буде організований 8-денний тренінг: “школа для журналістів”. Організатори навчання – ГО “Інститут розвитку регіональної преси” в партнерстві з Європейським центром свободи преси та ЗМІ (ECPMF), м. Лейпциг, за підтримки  Міністерства закордонних справ Німеччини.

До участі у тренінгу запрошуються журналісти і журналістки всіх видів медіа Херсонської та Миколаївської областей, які бажають підвищити свій професійний рівень.

За інформацією організаторів, на тренінгу учасники дізнаються про:

  • Правові основи роботи журналіста, доступ до публічної інформації, захист персональних даних, відповідальність журналіста та як її запобігти
  • Стандарти журналістики, етика
  • Як збирати новини та писати якісні тексти
  • Техніка інтерв’ю
  • Відкриті дані в роботі журналіста
  • Сучасна візуальна журналістика. Нові формати сторітеллінгу
  • Як перевіряти інформацію
  • Основи з цифрової безпеки

Умови участі:

Участь у тренінгу є безкоштовною.

Учасникам тренінгу з інших міст пропонується проживання в готелі та компенсація вартості проїзду.

Для участі у 8-денному тренінгу «Школа журналістів» буде відібрано 16 учасників. Заявку потрібно заповнити до 24 години 8 липня 2019 року (включно).

Анкету-заявку заповнити за посиланням

До 15 липня 2018 року організатори повідомлять відібраним учасникам про участь у тренінгу. Всі учасники зобов’язуються бути присутніми під час усіх днів тренінгу та брати активну участь у всіх навчальних заходах.

Ведучий тренер:

Олег Хоменок – старший радник з питань медіа в Internews Network, сертифікований медіа-консультант і медіа-тренер. Має багаторічний досвід у медіа-галузі. Автор кількох посібників із журналістики.

З будь-яких питань звертайтеся за номером телефону +38 067 234 42 16  або пишіть на електронну скриньку irrp@ukr.net координаторці проекту Оксані Євтушенко.

У той же час у Генічеську ІРРП також організовує навчання для блогерів, детальніше дізнатися про це можна за посиланням.