Сьогодні, 26 червня 2026 року, російські окупаційні війська завдали чергового авіаційного удару по Херсону. У деяких районах обласного центру частково відсутнє електропостачання.
Про це повідомляє Ярослав Шанько, голова Херсонської МВА.
Зазначається, що внаслідок російського авіаудару пошкоджено об’єкти енергетичної інфраструктури міста. Тимчасово без електропостачання залишається Центральний район.
Наразі фахівці обстежують пошкоджене обладнання, визначають обсяги необхідних аварійно-відновлювальних робіт і роблять усе можливе, щоб якнайшвидше повернути електропостачання до осель херсонців.
«Прошу зберігати спокій і з розумінням поставитися до тимчасових незручностей. У разі потреби можна скористатися Пунктами незламності», – зазначив очільник Херсонської МВА.
Раніше повідомлялося, що за добу через обстріли росіян на Херсонщині 14 людей дістали поранення, з них – одна дитина.



