Внаслідок чергової цинічної атаки російських окупантів на Високопільську громаду Херсонщини постраждали представники міжнародної гуманітарної організації Norwegian People’s Aid (NPA). Армія РФ вбила одного працівника NPA, ще четверо дістали поранення.
Про це повідомив Олександр Прокудін, голова Херсонської ОВміжнародної гуманітарної організації А.
«Внаслідок російського обстрілу Новопетрівки Високопільської громади поранення, несумісні з життям, отримав 24-річний фахівець із розмінування. Мої співчуття рідним та близьким», – зазначив він.
Також поранення отримали четверо працівників міжнародної гуманітарної організації Norwegian People’s Aid.
Усіх потерпілих ушпиталено для надання подальшої допомоги. Двоє фахівців перебувають у важкому стані, медики борються за їхні життя.
Інформація про постраждалих уточнюється.



