В гостях у казки: росіяни обіцяють побудувати на Херсонщині завод з виробництва електроніки

09 Липня 2024, 14:23

Ілюстративний фотоколаж: "IPC-Південь".

Кількість безглуздих обіцянок від росіян зростає пропорційно до погіршення економічної ситуації на окупованих територіях Херсонської області. Задля створення ілюзії процвітання, кремлівські пропагандисти майже щодня відкривають тут нові підприємства. Точніше, обіцяють їх відкрити. Насправді ж, традиційно для росіян, далі порожніх розмов справа не йде. Наприклад, нещодавно окупанти вирішили відкрити на Херсонщині завод з виробництва високотехнологічної електроніки, що насправді звучить, як чийсь невдалий жарт.

Про це повідомляють кореспонденти “IPC-Південь” з посиланням на російські джерела.

“Російські промислові підприємства створюють нові робочі місця у Херсонській області. Зараз готується до запуску виробництво високотехнологічного обладнання інженерної безпеки. Наразі компанії розпочали реалізацію проєкту на території Херсонської області. Почався ремонт виробничих приміщень, завезення обладнання та організації виробничого процесу”, – повідомляють росіяни.

Обладнання випускатиметься під брендом “НОВЕЛ”, що розшифровується як “Новоросія. Електроніка”. Цей продукт має стати важливою складовою систем безпеки будь-якої складності.

Та ось тільки для виготовлення високотехнологічної електроніки потрібні, як це не дивно, висококваліфіковані кадри, яких не Херсонщині просто немає: частина їх покинула регіон, інша принципово відмовляється співпрацювати з росіянами.

Не дуже гарною ідеєю є також відкривати виробництво на території, де тривають бойові дії. Та й Росія через західні санкції навряд чи здатна виготовляти стільки електроніки, щоб відкривати завод з її виробництва на окупованих територіях України.