Сальдо планує розвивати туризм на лівобережжі Херсонщини “за досвідом Ізраїлю”

13 Червня 2024, 16:54

Володимир Сальдо, колаборант. Фото: відкриті джерела.

Гауляйтер лівобережжя Херсонщини Володимир Сальдо продовжує годувати росіян обіцянками “туристичного буму” в регіоні. Після того, як він спрогнозував цього року “мільйони відпочивальників” у Генічеську та Скадовську, колаборант зазначив, що збирається розвивати туризм за ізраїльським досвідом. На його думку, туристи мають усвідомлювати небезпеку для свого життя під час візиту на Херсонщину.

Про це повідомляють кореспонденти “IPC-Південь” з посиланням на російські джерела.

“Думаю, що цього року туризм у нас почне відроджуватися, попри всі небезпеки. До того ж таки Ізраїлю протягом багатьох років йшов великий потік туристів, хоча територію також постійно можуть атакувати”, – зазначив Сальдо.

Чому росіяни мають обирати небезпечний відпочинок на Херсонщині замість відносної безпеки курортів у самій Росії – колаборант не зазначає.

Нагадаємо, що, за словами Володимира Сальдо, вже невдовзі до регіону нахлинуть “мільйони туристів”. Щоправда, поки що туристи з Росії ігнорують курорти Херсонщини. За інформацією самих росіян, у 2023 році вони нарахували тут лише 12 тисяч відпочивальників.