Перший заступник мера Генічеська Андрій Євстратов влаштовує спортивні змагання для росіян

23 Червня 2024, 14:09

Андрій Євстратов, колаборант. Фото: відкриті джерела.

Колаборант Андрій Євстратов, який до початку повномасштабного вторгнення обіймав посаду першого заступника міського голови Генічеська, знову засвітився в російських ЗМІ. Цього разу він влаштував для окупантів спортивний турнір, про який і розповів пропагандистам. Нині Євстратов очолює так званий “Олимпийский совет Херсонской области”, хоча саму Російську Федерацію відсторонили від участі у міжнародному Олімпійському русі.

Про це повідомляють кореспонденти “IPC-ПІвдень” з посиланням на російські джерела.

“Спортивну подію присвятили річниці Олімпійських ігор, яка відзначається 23 червня. Його відкрили хвилиною мовчання та покладанням квітів до меморіалу слави. Спортсмени влаштували забіг парком, після чого відбувся дружній футбольний матч між командами функціонерів Генічеського округу та олімпійської ради”, – зазначають російські ЗМІ.

Тобто фактично Євстратов влаштував змагання для місцевих колаборантів та російських чиновників, які працюють на лівобережжі Херсонщини.

Як повідомлялось раніше, 4 вересня 2023 року в сервісах перевірки російських контрагентів з’явилася інформація про реєстрацію в РФ регіональної громадської організації “Олимпийский совет Херсонской области”. Її президентом вказаний громадянин РФ Євстратов Андрій Олександрович. У вказаних сервісах зазначено, що ця організація зареєстрована окупаційним управлінням Федеральної податкової служби по Херсонській області.

Юридичною адресою новоствореного “олимпийского совета” вказане місто Генічеськ, вулиця Гоголя, будинок 59, квартира 6. Місцеві жителі підтвердили Центру журналістських розслідувань, що ця квартира належить Андрію Євстратову. Крім того, за вказаним будинком зареєстроване генічеське ОСББ «Парус», головою якого в 2010-2012 роках був той же Андрій Євстратов.

У різні роки Євстратов очолював громадську спілку “Херсонська регіональна федерація баскетболу” і Генічеську районну громадську організацію “Федерація баскетболу Генічеського району”.

Євстратов працював першим заступником голови Генічеської райдержадміністрації, головою Скадовської і Новотроїцької райдержадміністрацій, головою Скадовської районної організації “Партії регіонів”, головою Генічеської районної ради сьомого скликання, а з 2020 року є першим заступником міського голови Генічеська.