Аграрій з Херсонщини вперше отримав 1 мільйон гривень кредиту для розвитку свого бізнесу

13 Червня 2024, 15:01

Ілюстративне фото: відкриті джерела.

Фонд прогарантував перший інвестиційний кредит для агровиробника з Херсонської області.

Про це повідомляє Фонд часткового гарантування кредитів у сільському господарстві.

Агровиробник з Херсонщини отримав для розвитку свого бізнесу 1 мільйон гривень кредиту в Укргазбанку. Гарантія Фонду часткового гарантування кредитів у сільському господарстві покрила в цьому випадку 500 тис. грн, забезпечивши надійний початок для інвестицій.

Отриманий кредит дозволить агровиробнику придбати обладнання для покращення виробничих процесів, зокрема оприскувач та машину для пакування зерна. Цей успішний приклад свідчить про те, що попри складну економічну ситуацію, викликану агресією РФ, сільгоспвиробники фактично продовжують розвиватися та інвестують у розвиток та модернізацію власного виробництва.

Під час повномаштабного вторгнення інвестиції в сільське господарство стають критично важливими для забезпечення сталого розвитку агросектору. Капіталовкладення у сучасне обладнання та технології допомагають агровиробникам оптимізувати виробничі процеси та забезпечують ефективність виробництва, особливо це важливо для звільнених та прифронтових територій, таких як Херсонщина, адже галузь там перебуває під постійним ризиком.

Раніше повідомлялось, що програма USAID АГРО надасть мінеральні добрива для українських аграріїв з прифронтових територій.