Очолила окупаційне “управління охорони здоров’я” Херсона: судитимуть депутатку обласної ради

29 Травня 2024, 13:10

Світлана Межерицька, колаборантка. Фото: відкриті джерела.

Судитимуть чергову колаборантку, яка добровільно пішла на співпрацю з росіянами і “керувала” галуззю охорони здоровʼя під час окупації Херсона. За процесуального керівництва Херсонської обласної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно депутатки обласної ради за фактом колабораційної діяльності (ч. 5 ст. 111-1 КК України).

Мова йде про Межерицьку Світлану Віталіївну.
Слідством було встановлено, що обвинувачена у липні 2022 року добровільно пішла на співпрацю із ворогом та обійняла посаду «начальника» у незаконному «Управлении здравоохранения Департамента социальной политики ВГА Херсонской городской территориальной громады».
Усвідомлюючи наслідки своєї співпраці із ворогом, жінка використовувала у роботі псевдонім. На посаді зрадниця виконувала розпорядження окупаційної влади, налагоджувала роботу закладів системи охорони здоров’я за російськими “стандартами та протоколами”.
Наразі Світлана Межерицька утримується під вартою, де очікуватиме на вирок суду.

Як повідомляє “Рух Чесно”,  до грудня 2022 року очолювала Управління охорони здоров’я Херсонської міської Ради. У 2020 році Світлану Межерицьку обрали депутаткою Херсонської обласної ради від партії “Наш край”. Також вона балотувалась до Херсонської міської ради (не обрано). З 2015 року балотувалась до Херсонської обласної ради від партії “Наш край”. У 2010 році обрали депутаткою Херсонської міської ради від Комуністичної партії.