На лівобережжі Херсонщини відкрили відділення окупаційної “Кримської академії наук”

19 Травня 2024, 10:58

Відкриття Кримської академії наук на окупованій частині Херсонщини. Фото: відкриті джерела.

Росіяни відкрили незаконне відділення Кримської академії наук на окупованій території Херсонської області. Структура має існувати на базі фейкового “Херсонського аграрного університету”, деякі викладачі якого втекли на лівобережжя Дніпра разом з росіянами. Відділення академії наук має займатись розвитком агропромислового комплексу, хоча росіяни й досі не знайшли навіть приміщення для розміщення структури.

Про це повідомляють кореспонденти “ІPC-Південь”, з посиланням на російські джерела.

“Херсонщина займатиметься розвитком аграрно-промислового комплексу, рибної промисловості, рекреації, освітньо-просвітницькою діяльністю та іншим. Перше засідання відкрив почесний президент Кримської академії наук Віктор Тарасенко”, – зазначають росіяни.

Традиційно ніякої конкретики росіяни не надали. Та й складно говорити про якийсь “розвиток аграрного комплексу”, адже, за твердженнями самих окупантів, цього року врожайність на Херсонщині знизиться до 50%.

Це повʼязано з посухою навесні, а також втратою меліораційної системи після підриву росіянами дамби Каховської ГЕС. Навряд чи псевдонауковці зможуть якось розвʼязати цю проблему.