Колаборанти з Херсонської філармонії випрошують у росіян автобус для гастролей

11 Травня 2024, 15:59

Колаборанти з Херсонської фіармонії. Фото: відкриті джерела.

Музиканти Херсонської обласної філармонії, які втекли на лівобережжя області разом з росіянами, скаржаться на неможливість гастролювати територією Росії. За словами їхнього диригента Дениса Карлова, у колаборантів просто відсутній транспорт. Окупанти за півтора року після втечі так і не спромоглися видати фейковій філармонії автобус, тому біглі філармонійці зараз можуть поїхати на гастролі максимум до Криму.

Про це повідомляють кореспонденти “IPC-Південь” з посиланням на російські джерела.

“Ми виступаємо в Криму, в нас у планах поїздки до Москви, до Петербурга, тобто все заплановано. Нам, звичайно, транспорт дуже потрібний, потрібен автобус. Ось зараз теж цим займаємось”, – скаржиться Карлов російським журналістам. 

Відзначимо, що більшість ключових музикантів Херсонської філармонії не пішли на співпрацю з росіянами, тому окупантам довелось доукомплектовувати оркестр випускниками сільських музичних шкіл. Відповідно рівень фейкової філармонії – приблизно як в аматорського оркестру в сільському клубі. Хто цих профанів запросив до столиці Росії з концертами – не зрозуміло.